F.A.Q.

Ako sa môžem zaregistrovať?

Je to jednoduché, stačí len vyplniť jednoduchý registračný formulár.

Kto sa môže zaregistrovať?

Zaregistrovať sa môže každý Influencer, ktorý má viac ako 1000 followerov na akejkoľvek sociálnej sieti (Instagram, Youtube, Snapchat, Facebook, Twitter, atď.).

Je zaradenie do databázy bezplatné?

Áno, zaradenie do databázy je úplne bezplatné.

Čo znamená zaradenie do databázy?

Z databázy si spoločnosti vyberajú vhodných influencerov pre svoj produkt. V prípade, že si spoločnosť vyberie práve Vás, oslovíme Vás s konkrétnou ponukou a zabezpečíme všetko potrebné pre uskutočnenie platenej spolupráce medzi Vami a spoločnoťou.

Finančné ohodnotenie?

Finančné ohodnotenie pre influencerov začína od 30€/post až do 1500€/post.

Čo získam exkluzivitou?

Influenceri, ktorí sa rozhodnú stať súčasťou nášho influence(R) Exclusive tímu budú oslovení ako prví v prípade vhodnej kampane. Ďaľšou výhodou je aj ich vyššie finančné ohodnotenie v porovnaní s influencermi s rovnakým počtom followerov a engagementom ako aj pozvania na jedinečné networking podujatia s vplyvnými osobami z oblasti digitálneho marketingu. V prípade, že sa kedykoľvek rozhodnete vstúpiť do influence(R) Exclusive tímu, neváhajte nás kedykoľvek osloviť.

Prečo musím pri registrácii podpísať rámcovú zmluvu?

Táto zmluva je potrebná pre našu spoluprácu a špecifikuje jej podmienky. Zmluva Vás nezaväzuje k žiadnej kampani (je iba na Vás s ktorou spoločnosťou sa rozhodnete spolupracovať). Podpis zmluvy Vám zaberie len pár minút (nie je potrebné žiadne skenovanie zmluvy či zasielanie poštou, podpis zmluvy prebieha elektronicky). Pred elektronickým podpísaním zmluvy si prosím zmluvu prečítajte (odkaz na zmluvu nájdete v druhom kroku registrácie) a v prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na info@influencer.sk